669 972
questions
1 485 863
réponses
1 459 434
membres
M'inscrire Me connecter
Inscription gratuite !

Traduction de cette chanson en Français

Question anonyme le 22/09/2018 à 11h02
[ ! ]
Grace Decca]: Biya sô na mba mumi na tôndi ndé oa é To be nde na loki la mbamba ba botisé nô mba ndolo nyol'ango Biya na némédi é To é bè pè sô ndé na ni mbuw'épupa yé To wei ya lowè mumi ndol'ami mô é tingamè ndé o nyol'ango [Ben Decca]: Biya sô na muto mba éh ayooh mulemilem éé T'é bè pon ndé dina la san san boy mba mô na kusi o nyol'ango Biya nâ na tôndi é Té bè pôn ndé mikékisan ma wasé ayé Biya ndé na muto ndol'ami mo é tingamè ndé o nyol'ango Ebanja na mumi tô mô a si mendè o tôndô oa ka mba é Na ma bata ndé na ayowo Mumi tô mô a si mendè o tôndô oa ka ka mba Na longédi oa mushualala mwami ayé Na batéa pè so na oa eva éé hmmm Mumi tô mô a si mendè o tôndô oa ka mba [Grace DECCA]: Ayoo mba é Muto tô mô a si mendè o tôndô oa ka ka mba Ba mendè pôn sô sala oa ma'a nyolo ka mba Ba mendè langwéa wa biyala ba ndombi Mulemilemi na ma langeya no oa Ndé muto tô mô a si mendè o tôndô oa ka mba [Ben DECCA]: Mu mwengé éééh, mun mwengé Mwengé mwa ndolo a iyo mba mô né pôn sô o lôngô o nyol'angô Bia na munyengè wè To é bè pôn sô ndé mikékisan ma wasé ayé Bia ndé na muto mbalè ndol'ami mô é tingamè ayé [Grace Decca]: Tuwé to bwan a mumi mba na tôndi oa Ebanja wa pôn sô ndé o léyé mba édubé na sibisè la nyolo Bia na némédi, t'ébè pôn sô ndé na ni mbuw'épupa ayé To weya lowa mumi ndol'ami mo é tingamè ndé o nyol'angô Ebanjana muto tô mô a si mendè o tôndô oa ka mba (ayo oo) Muto tô mô a si mendè o tôndô oa ka mba (Né munyengè ke na ma senga ékwad'angô wé) Ba mendè langweya oa biyala ba ndombi Mulemilemi na ma langwea no oa Ndé muto tô mô a si mendè o tôndô oa ka mba Muto tô mô a mendè o tôndô oa ka mba Muto tô mô a mendè o tôndô oa ka mba na ma bata nde nâ éé muto tô mô a si mendè o tôndô oa ka mba Ba mendè langwéa wa biyala ba ndombi Mulemilemi na ma langwea no oa Ndé muto tô mô a si mendè o tôndô oa ka mba Ndé muto tô mô a si mendè o tôndô oa ka mba na ma bata nde nâ éé muto tô mô a si mendè o tôndô oa ka mba Ba mendè langwéya wa biyala ba ndombi Mulemilemi na ma langweya no oa Ndé muto tô mô a si mendè o tôndô oa ka mba Ndé muto tô mô a si mendè o tôndô oa ka mba Ba mendè langwéya wa biyala ba ndombi Mulemilemi na ma langweya no wa Ndé muto tô mô a si mendè o tôndô oa ka mba
Répondre
Publiez votre réponse
Règles de bonne conduite :
  • Du respect et de la politesse envers les autres
  • Un style rédactionnel clair, une orthographe soignée
  • Le langage SMS n'est pas autorisé
  • Une réponse construite, détaillée et argumentée
  • Pas de propos insultant, diffamatoire, ni xénophobe
  • Pas de publicité, de spam, ni de contenu illicite
  • Pas d'information personnelle divulguée
  • Pas d'échange d'email, ni de coordonnées personnelles
Réponses sur le thème « 
Traduction de cette chanson en Français
 »
Etes-vous un expert ?
Répondez à l'une de ces questions !
Posez votre question maintenant !
Publiez votre question et obtenez des réponses d'experts bénévoles et de centaines d'internautes, gratuitement.
Titre de votre question :
Votre question en détails :
T14.022